O mnie, o blogu

Artur Mokwiński

Autor bloga – Artur Mokwiński

Drodzy Czytelnicy!

Nazywam się Artur Mokwiński. Mam 31 lat i od ponad 12 lat interesuję się technologią mobilną. Jestem maniakiem telefonów komórkowych, laptopów i wszelkich urządzeń przenośnych wyposażonych w Internet.  Na tym blogu przedstawiam moim zdaniem 24 najważniejsze porady dotyczące korzystania z urządzeń mobilnych tak, abyś mógł je używać długo oraz w pełni efektywnie. Mój telefon komórkowy to iPhone 5S 64GB, więc odnośnie tego modelu mogę w komentarzach Ci dużo doradzić. Jeśli chodzi o laptopa to aktualnie użytkuję Apple MacBook Pro A1286. Jestem pasjonatem produktów Apple.

 O moim blogu poradnikowym

Na bramkasmsmobile.pl znajdziesz docelowo 24 porady mobilne, które powinieneś wdrożyć w życie. Porady będą dotyczyły laptopów, telefonów, a także ich użytkowania, czyli: bezpieczeństwo, oprogramowanie, aplikacje.

Bramka sms

Bramka sms

Kliknij, aby przejść do bramki sms >>

Dodatkowo znajdziesz u mnie bramkę sms T-Mobile i Nju z raportami. Dostępna jest bez logowania i limitu. Zasada działania tej internetowej bramki jest  bardzo prosta. Opiszę to w kilku krokach:

  1. Wpisujesz swój numer telefonu i numer odbiorcy.
  2. Wpisujesz treść wiadomości.
  3. Na numer Twojej komórki przychodzi kod PIN, który przepisujesz na stronie i zatwierdzasz.
  4. Odbiorca w ciągu 2-3 sekund otrzymuje Twoją wiadomość SMS.

Co jest istotne!? To, że odbiorca zawsze widzi Twój numer telefonu, a nie numer bramki sms. Zatem nie rozróżni czy jest to sms z internetu czy z wysłany z telefonu.