Nominały doładowań w T-Mobile

Kupony ze zdrapką – sposób 1

W sieci T-Mobile istnieją dokładnie 3 sposoby na doładowanie konta. Pierwszym z nich są kupony ze zdrapką, które można nabyć e sklepach, supermarketach, kioskach i stacjach benzynowych. Podobnym, ale naszym zdaniem znacznie pewniejszym sposobem jest wydruk 14-cyfrowego kodu z terminala płatniczego. Kiedy posiadasz już kod możesz zasilić konto przy pomocy dwóch metod:

 • ekspresowych kodów na kartę – z klawiatury swojego telefonu wybierasz *111*14-cyfrowy kod uzupełniający# i zatwierdzasz go przyciskiem, którym odbierasz połączenie. Stan i ważność swojego konta możesz sprawdzić wybierając z klawiatury *101# – operacja płatna 0,04zł brutto.
 • dzwoniąc pod numer *9898 i postępując zgodnie z dalszymi instrukcjami

W ramach elektronicznych kuponów T-Mobile na kartę możesz otrzymać przy kupnie najwyższych nominałów gratisy. Wygląda to następująco:

 • 150zł – 120 lub 30 minut gratis, ważność konta wzrasta do 6 miesięcy +1 na odbieranie
 • 100zł – 40 lub 10 minut gratis, ważność konta wzrasta do 4 miesięcy +1 na odbieranie
 • 50zł – 3 miesiące + 1 miesiąc
 • 25zł – 1 miesiąc + 1 miesiąc
 • 10zł – 7 dni + 1 miesiąc
 • 5zł

Doładuj elektronicznie – sposób 2

Z upływem czasu w ramach unowocześniania zostały wprowadzone Elektroniczne doładowania o nominałach od 5 do 500zł z VAT. Największe kwoty doładowań T-Mobile wynagradza gratisowymi smsami i minutami do wykorzystania.Elektroniczne doładowanie konta w T-Mobile
Niewątpliwym atutem jest możliwość doładowania konta każdą kwotą zaokrągloną do pełnych złotych z przedziału 5-500zł. Zakupić takie doładowanie możesz na blue.pl. To bardzo proste:

 1. Wybierasz kwotę, jaką chcesz doładować konto.
 2. Przechodzisz na stronę z płatnościami. Do wyboru masz przelew lub kartę.
 3. Potwierdzenie doładowania przyjdzie do Ciebie w formie SMS.

Darmowe doładowanie – sposób 3

Na naszej stronie możesz znaleźć zakładkę umożliwiającą otrzymanie promocyjnego doładowania w kwocie 25-30PLN w zależności w jakiej sieci posiadasz numer. Sprawdź szczegóły jak możesz otrzymać darmowe doładowanie Nju Mobile i T-Mobile.