Lubisz biegać? Mam darmową aplikację mobilną do biegania

Nie bez powodu mówi się, że „sport to zdrowie”. Dzięki niemu można zachować zdrowie oraz piękną sylwetkę. Ponadto wpływa on na samopoczucie, dlatego tak wiele osób decyduje się na ten rodzaj aktywności fizycznej.

Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się bieganie. Bardzo wielu biegaczy decyduje się na korzystanie z aplikacji Endomondo, dlatego postaram się pokrótce o niej opowiedzieć.

bieganie

Endomondo – aplikacja do biegania

Endomondo jest darmową aplikacją, dzięki której można na bieżąco monitorować nasze sportowe dokonania. Pobranie programu możliwe jest dzięki stronie www.endomondo.com. Aplikacja wymaga podania zarówno marki telefonu jak i adresu e-mail, dzięki któremu możliwe będzie przekierowanie na kolejną stronę. Instalacja przy pomocy telefonu i komputera wymaga skorzystania ze strony Google Play.
Jako posiadacz Endomondo mogę stwierdzić, że aplikacja sprawdza się bardzo dobrze. Po zalogowaniu mam dostęp do takich opcji jak:

  • rodzaj uprawianego sportu (bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, narciarstwo, narciarstwo biegowe, łyżwiarstwo, nartorolki, snowboard, kajakarstwo, kitesurfing, wioślarstwo, żeglarstwo, windsurfing, fitness walking, golf, wędkowanie, chodzenie, pływanie itd.).
  • ustawienie celu.

Ponadto dzięki programowi można samemu ustalić dane, które będą wyświetlane m.in. czas, dystans, kalorie, tętno itd. Podczas korzystania z aplikacji można ustawić własną muzykę w tle oraz korzystać z map Google, które ukazują przebytą trasę. Aplikacja posiada trenera oraz auto pauzę. Istnieje także możliwość korzystania z pulsometru i ustawienia wagi.

Serdecznie polecam Endomondo każdemu, kto jest aktywny fizycznie, ponieważ dzięki tej aplikacji można uzyskać bardzo interesujące informacje na temat treningu.

Jeżeli korzystasz już z tej aplikacji możesz pochwalić się swoimi wynikami w komentarzu poniżej.

Artur Mokwiński

Od wielu, wielu lat interesuję się mobilnymi technologiami i ogólnie pojętą dziedziną telefonii komórkowej. Na swoje hobby poświęcam cały swój wolny czas. Odczuwam ogromną satysfakcję kiedy udaje mi się pomóc oraz doradzić internautom w problemach, w których ja czuję się mocny. Na moim blogu znajdziesz 24 porady, które musisz wdrożyć, aby efektywnie korzystać z urządzeń techniki mobilnej.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>